KONST / Litografier / Färglitografi 16197365
nr 1619 7365
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 27x34-32x47 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:51:22
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt